Aktuálně ve škole

Karneval ZŠ a MŠ

V pátek 14. 2. 2020 proběhne v eurotělocvičně karneval pro ZŠ a MŠ. Kdy: v rámci dopoledního vyučování

Edukativní skupinky

Od 5. listopadu začnou na naší škole Edukativně stimulační skupinky. KDY:  úterý 1x za 14 dní         (termín 3. 12. a 10. 12. pouze 7 dní) V KOLIK: 15:30 - 16:30 hodin Místo konání: školní třída v ZŠ Dražovice Termíny:  10 lekcí ·  ...

Časopis MELOUN

Jedinečný časopis ,ve kterém se dozvíte, co se děje ve škole Dražovicích. Čeká Vás zajímavé čtení, rozhovory, ukázky žákovských prací, něco k luštění i pobavení. Budeme rádi, když si ho přečtete.   Najdete ho v přízemí školy nebo zde na webových stránkách v záložce - Školní časopis.

Základní škola a Mateřská škola v Dražovicích

Jsme školou málotřídní, se 4 třídami, s 1. - 5. ročníkem. Budova školy byla v roce 2008 kompletně zrekontruována. Přímo ve škole mohou děti využít školní družinu (7:00 - 7:30; 12:00 - 16:00). Funguje u nás i pobočka bučovické ZUŠ s nabídkou hry na hudební nástroje.