Aktuálně ve škole

Olympijské dny

Po absolvování olympijského běhu je na středu 26. 6. a na čtvrtek 27. 6. naplánovaný olympijský den. Součástí těchto dnů bue vyplnění olympijského kvízu a věnování se tématu OLYMPIJSKÉ HRY.Ve čtvrtek pak v tělocvičně proběhne turnaj družstev ve VYBÍJENÉ.

Časopis MELOUN

Jedinečný časopis ,ve kterém se dozvíte, co se děje ve škole Dražovicích. Čeká Vás zajímavé čtení, rozhovory, ukázky žákovských prací, něco k luštění i pobavení. Budeme rádi, když si ho přečtete.   Najdete ho v přízemí školy nebo zde na webových stránkách v záložce - Školní časopis.

Harmonogram posledního týdne 24.6. – 28.6. 2019

Vyučování všech tříd

Po – Čt od 8 h - do 11.40 h (4 vyučovací hodiny)

(ranní hodina It ve středu pro 5. ročník odpadá)

Pá od 8 cca do 8.30 h - pouze předání vysvědčení

Pondělí 24.6.

- výběr a kontrola učebnic

- poslední plavání

Úterý 25.6.

- den mazlíčků

- úklid ve třídách

Středa 26.6.

- Olympijský den – olympijský kvíz ve třídách

- příp. vycházka

Čtvrtek 27.6.

- Olympijský den – turnaj v tělocvičně a vyhlášení výsledků

Pátek 28.6.

- předání vysvědčení

- dětský den 16.00 h (ná vsi) - klub maminek a tatínků - vystoupení žáků ZŠ a MŠ

Základní škola a Mateřská škola v Dražovicích

Jsme školou málotřídní, se 4 třídami, s 1. - 5. ročníkem. Budova školy byla v roce 2008 kompletně zrekontruována. Přímo ve škole mohou děti využít školní družinu (7:00 - 7:30; 12:00 - 16:00). Funguje u nás i pobočka bučovické ZUŠ s nabídkou hry na hudební nástroje.