Výzva č. 3

15.04.2020 19:52
Ahoj, zdravím po Velikonocích. Letos byly pro nás všechny trošku netradiční. Dle zveřejněných fotek věřím, že jste si Velikonoce užili a i spoustu toho vytvořili.
Dalším významným dnem v dubnu je datum 22. dubna – Den Země, více o tomto dni si můžeš vyhledat na internetu (odkdy se slaví, kde se slaví, jak se slaví) nebo si o tom povíme, až se vrátíme zase do školy.
Den Země je o uvědomění si dopadů naší činnosti na přírodu a naši planetu. Přispět k ochraně přírody můžeme všichni a můžeme to udělat i teď v době karantény, např. když půjdeš s rodiči na procházku k rybníku, po vsi a zvedneš papírek, který leží na chodníku, prospěješ přírodě. Stejně tak tříděním odpadu. Aktivit jak šetřit přírodu je spoustu, napadá tě nějaká? Budu ráda, když mi napíšeš na email, co tě napadlo, jak doma šetříte přírodu a jak jste tento den oslavili. Připsat také můžeš odpovědi na malý kvíz a vložit fotku vymalované omalovánky.