Výzva č. 1

02.04.2020 13:15

Moji milí,

už je mi po Vás smutno, proto mě napadlo, že bychom se mohli setkávat aspoň takhle pomocí internetu.
Ve škole jste neměli přes škálu deskových her, skládání stavebnic, občasného vyrábění, hraní, čtení, čas na plnění naší Celoroční soutěže a sbírání koleček – Chytrýsků, tak kdo má zájem – nudí se – chce si zkrátit dlouhý čas -  může sbírat bodíky i z domova. 
Když mi pošleš na adresu sokolova31@seznam.cz ofocený obrázek, který jsi doma namaloval/ a nebo co pěkného jsi vyrobil/a získáš zasloužené bodíky. Ale klidně mi můžeš jen napsat, jak se máš, co jsi dnes dělal/a, jakou hru jste dnes doma hráli.
Tento týden jsme se měli zaměřit na probíhající Měsíc knih – připravila jsem si pro Vás Pohádkový kvíz a další činnosti, v příloze najdeš některé činnosti, když budeš chtít a bude tě to bavit, budu moc ráda, když mi odpovědi napíšeš na email.
Mějte se hezky, opatrujte se a doufám, že se brzy uvidíme.
Petra Sokolová

 

Pohádkový kvíz:

Pohádkový-kvíz.docx (15640)