Vánoční pohádková soutěž

12.12.2020 13:41

Vánoční pohádková soutěž

 

Vánoční čas a jeho atmosféru si připomínáme výzdobou naší školy, rozsvíceným stromečkem ve všech třídách i na chodbě školy. Pohodu Vánoc nám přináší  krásné vánoční pohádky, na které se celý rok těší nejen děti, ale i dospělí. V současné době podle nařízení MŠMT nesmí děti ve škole zpívat, proto jsme letošní vánoční hudební soutěž zaměnili za pohádkovou a vyzkoušeli děti, jak dobře znají pohádky – jejich postavy a známé hlášky. Každá třída soutěžila samostatně, děti odpovídaly na připravené otázky.

 

Vyhodnocení soutěže :

1. třída   1.  Amálka Víšková

                2.  Melinka Pelcová

                3.  Barunka Jakešová

 

2. třída   1.  Markétka Rájová

               2.  Kačenka Rotreklová

               3.  Ondra Pospíšil

 

3. + 4. třída    1.  Tobík  Vlach

                        2.  Kája Vyroubal

                        3.  Adámek Zatloukal

 

5. třída   1.  Barunka Víšková

                2.  Terezka Houšťová

                3.  Adélka Hálová

 

 

 

—————

Zpět