První vysvědčení našich prvňáčků

29.01.2021 10:40

První vysvědčení našich prvňáčků

   Vzhledem ke koronavirové situaci, se mohou prezenčně vzdělávat pouze první  a druhé třídy. Proto bylo v pátek 28.1.2021, poslední vyučovací hodinu, předáno vysvědčení. I když obavy u některých prvňáčků byly, co když se objeví dvojka, ale všichni nakonec s úsměvem a radostí drželi své první vysvědčení se samými jedničkami. K slavnostnímu předávání vysvědčení přišla poblahopřát dětem paní ředitelka Mgr. Jana Adamcová se slovy : ,, Atˇ takové krásné vysvědčení s jedničkami máte i na konci školního roku .“

Proto držíme našim prvňáčkům palečky a přejeme jim, aby svou pílí a vytrvalostí obhájili své jedničky také ve II.pololetí.

   Rodičům děkujeme za jejich trpělivost a snahu v každodenní  přípravě jejich dětí – prvňáčků.

—————

Zpět