STRÁVNÍKY z obědů omlouvejte a přihlašujte na tyto kontakty MŠ:

734 579 510.

Žádám rodiče  žáků základní školy, pokud dítě onemocní, omlouvejte ho i ze stravování na výše uvedeném telefoním čísle!

To se týká i strávníků v ZŠ, nestačí dítě omluvit z vyučování, ale také ve školní jídelně z obědů.

OZNÁMENÍ:

Prosím o nastavení na Vašem účtu:    ČÍSLO ÚČTU školní jídelny                115-2144820277/0100.

Číslo Vašeho účtu nahlaste vedoucí stravování, obdržíte Váš variabilní symbol DÍTĚTE.

POKUD MÁTE PŘIPOMÍNKY KE STRAVOVÁNÍ - PIŠTE NA EMAIL:                                             skolickadrazovice@seznam.cz
           Nebo osobně - v pracovní době: po, ut a čt.

Jestli máte vyzkoušené recepty, které dětem chutnají, přineste je do školky a podělte se s námi.

VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY

Vnitřní řád jídelny.doc (21504)