Informace pro rodiče

Informace z 20.5.2020: Děti,které nastoupí od 25.5.do základní nebo mateřské školy budou automaticky přihlášeni ke školnímu stravování.

STRÁVNÍKY z obědů omlouvejte a přihlašujte na tento kontakt MŠ:
   734 579 510.

Žádám rodiče  žáků základní školy, pokud dítě onemocní, omlouvejte ho i ze stravování na výše uvedeném telefoním čísle!

To se týká i strávníků v ZŠ, nestačí dítě omluvit z vyučování, ale také ve školní jídelně z obědů.

OZNÁMENÍ:

Prosím o nastavení na Vašem účtu:    ČÍSLO ÚČTU školní jídelny                115-2144820277/0100.
     Číslo Vašeho účtu nahlaste vedoucí stravování, obdržíte Váš variabilní symbol DÍTĚTE.

POKUD MÁTE PŘIPOMÍNKY KE STRAVOVÁNÍ - PIŠTE NA EMAIL:                                             skolickadrazovice@seznam.cz
           nebo volejte ve všední dny od 8.00 do 16.00 hod.
           mob. 739 124 223 - Ing. Jitka Nováková - vedoucí stravování

Jestli máte vyzkoušené recepty, které dětem chutnají, přineste je do školky a podělte se s námi.

VNITŘNÍ ŘÁD ŠKOLNÍ JÍDELNY

vnitřní řád jídelna..pdf (345226)